ArsMironia to firma zajmująca się kompleksową renowacją obiektów zabytkowych. Pod tym szyldem działamy od 2012 roku.

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu złożonych prac konserwatorskich i remontowo-budowlanych w obiektach zabytkowych wysokiej klasy.

ArsMironia to firma, oparta na dwóch solidnych filarach: artystycznym i organizacyjno-logistycznym.

 

Magdalena Kwiatkowska jest wykształconą konserwatorką, absolwentką krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. Jej akademicką specjalizacją jest  konserwacja malarstwa, a największą pasją konserwacja archiwalnych materiałów fotograficznych. W 2017 roku na krakowskiej ASP otrzymała tytuł doktora dzieł sztuki.

 

Miron Kwiatkowski jest doświadczonym przedsiębiorcą ze znajomością zagadnień administracyjnych oraz ekspertem z pozyskiwania funduszy publicznych dla konserwacji zabytków. Duże projekty konserwatorskie wymagają udziału sprawnego menadżera, który poza kwestiami konserwatorskimi dobrze porusza się w branży budowlanej, transporcie, logistyce. Taką osobą jest Miron Kwiatkowski, który na każdym etapie realizacji projektu zapewnia profesjonalne wsparcie dla pionu konserwatorskiego.

 

 

Dzięki takiemu połączeniu kompetencji, doświadczenia i wiedzy eksperckiej z zakresu konserwacji i restauracji dzieł sztuki oraz umiejętności dobrania odpowiedniego zespołu profesjonalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Podejmujemy się kompleksowych rozwiązań konserwatorskich, budowlanych, badawczych i projektowych dostosowanych do uwarunkowań danego obiektu. Gwarantujemy terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam prac, na najwyższym poziomie konserwatorskim i budowlanym.

Dajemy gwarancję odbioru realizowanych prac przez Urząd Konserwatora Zabytków!

Dajemy gwarancję rozliczenia otrzymanej dotacji ze środków zewnętrznych!

Firma posiada własne zaplecze, dzięki któremu podejmuje kompleksowe prace konserwatorskie i renowacyjne przy obiektach zabytkowych o różnorodnej specyfice. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem technicznym, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Współpracujemy z ekspertami z dziedzin pomocniczych: archeologami, chemikami, historykami sztuki, a także architektami, konstruktorami oraz innymi specjalistami z branży budowlanej.

Nasza pracownia renowacji zabytków zlokalizowana jest w centralnej Polsce, w Piotrkowie Trybunalskim (50km od Łodzi).

 

Zapraszamy do współpracy!

e-mail: biuro@arsmironia.pl  tel. 784-904-731